Elif İnşaat Hakkında

06.08.1992'de tescil edilen firmamız ;

Her türlü işyeri, konut, sanayi tesisleri ve altyapı inşaatları, taahhüt işleri ve turistik tesislerin projelendirilmesi ve yapımı için kurulmuştur.

İnşaat sektörü ile ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışında resmi ve özel taahhütlere girişmek, ihalelere katılmak, turizm sektörü ile ilgili olarak otel, gazino, plaj, tatil köyü, sahil kentleri ve siteler kurmak, toplu konut, elektrik tesisatları, su tesisatları ve doğalgaz tesisatları ile yeraltı nakil hatları işlerine girişmek faaliyet alanlarımızdır.

10.04.1953 İstanbul, Silivri - Çeltik doğumlu işletmeci - ekonomist Zahit Aydınlıyurt ile 11.11.1960 Amasya, Taşova - Alpaslan doğumlu Almanya'da mali müşavir olan Gürsel Meşhur tarafından kurulmuştur.

Halen aile şirketi olarak faaliyetimizi Küçükçekmece Sefaköy'de kendi iş merkezimizden yürütmekteyiz. İstanbul'da Beylikdüzü, Küçükçekmece, Florya, Sefaköy, Halkalı, Bahçelievler öncelikli olmak üzere, Tekirdağ ve Bodrum'da muhtelif projeleri tamamlamış bulunmaktayız.

Çevreci düşüncelerle yaşamın vazgeçilmez bütünlüğünü bozmadan gerçekleştirdiğimiz projelerimizde, sağlamlık ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yegane hedefimizdir.Ana Sayfa | Hakkımızda | Fırsatlar | Projelerimiz | İletişim
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Elif İnşaat-Turizm-Taahhüt San Tic Ltd Şti
www.elif-insaat.com.tr / info@elifyapi.com

Elif İnşaat-Turizm-Taahhüt San Tic Ltd Şti
Halkalı Cad. Meşir Sk. Aydınlıyurt İş Merkezi No:4 Sefaköy / İSTANBUL
0212 599 23 83 Pbx / Fax : 0212 624 04 18